Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do pracy na terenie województw: zachodniopomorskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie.

OPIS STANOWISKA:

  • pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi klientami w terenie w branży dziecięcej/zabawek
  • budowanie długotrwałych, dobrych relacji z klientami firmy
  • przygotowywanie i przedstawianie ofert klientom
  • sprzedaż produktów
  • realizacja planów sprzedaży
  • udzielanie informacji o produktach i dostarczanie klientom materiałów reklamowych

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • bardzo dobra praktyczna znajomość produktów i klientów branży dziecięcej/zabawek
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • wysoka skuteczność sprzedaży
  • silna motywacja do osiągania założonych celów
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • biegła znajomość komputera (w tym pakietu MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zdobywanie szerokiego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie, w perspektywicznej branży
  • pracę w dużej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • atrakcyjny, wspierający sprzedaż, system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • szkolenia
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy
  • dostęp do pakietu benefitów

Prezentacja firmy

ACTION S.A. jest jednym z największych dystrybutorów oraz produce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing