REGIONALNEY KIEROWNIK SPRZEDAŻY SIECI SALONIKÓW PRASOWYCH

Media Press Sp. z o.o.

CAŁA POŁUDNIOWA POLSKA, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży sieci saloników prasowych będzie odpowiedzialna za:
• prawidłowe funkcjonowanie placówek w podległym regionie
• zarządzanie zespołem ajentów
• realizację zakładanych celów sprzedażowych i jakościowych
• organizowanie procesów sprzedażowych oraz nadzór nad ich wdrażaniem
• planowanie strategii marketingowej na podległym obszarze
• rozwój pracowników oraz ich motywowanie (coaching, szkolenia, warsztaty)
• udział w projektach centralnych
• pozyskiwanie i prowadzenie nowych punktów sprzedaży
• pracę w terenie

Oferujemy:
• wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy
• narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• pełen zakres szkoleń produktowych
• możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego (nazwa pliku składająca się z nazwiska)
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r . o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).

Wymagania

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży)
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
• odpowiedzialności i samodzielności
• umiejętności skutecznego motywowania pracowników
• zdolności analitycznych
• dużego zaangażowania w wykonywaną pracę
• kreatywności w prowadzeniu biznesu na powierzonym obszarze sprzedaży
• entuzjazmu
• wysokiej kultury osobistej
• min. Średniego wykształcenia
• prawa jazdy kat B.

Prezentacja firmy

Media Press Sp.z o.o. Działamy na rynku centralnej, południowej i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 ROK
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
PREMIA ZA OSIĄGANE WYNIKI
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie