Regionalnego Przedstawiciela ds. Kluczowych Klinetów - HoReCa

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Największy na świecie producent dóbr luksusowych poszukuje doświadczonej, kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela ds. Kluczowych Klientów HoReCa.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest największy na świecie producent dóbr luksusowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy doświadczonej, kompetentnej i zmotywowanej osoby na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela ds. Kluczowych Klientów HoReCa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż pełnego portfolio produktów do klientów kanału HoReCa na terenie woj. dolnośląskiego i wielkopolskiego.

Opis stanowiska

  • Sprzedaż produktów firmy do kluczowych klientów rynku HoReCa na terenie Wrocławia i Poznania (np. flagowe hotel, restauracje, kluby)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie negocjacji i podpisywanie umów handlowych
  • Pełna odpowiedzialność za realizacje budżetu sprzedażowego (wolumen, wartość, marża)
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych i eventów lokalnych celem zwiększenia świadomości marek i odsprzedaży towaru
  • Analiza działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Raportowanie do Dyrektora Kanału Sprzedaży

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, będzie aututem
  • Min. 3 - letnie doświadczenie za stanowisku samodzielnego Przedstawiciela Handlowego / Key Account Managera w branży FMCG w kanale HoReCa
  • Osoba z wyczuciem stylu oraz zainteresowaniem obszarem marek luksusowych
  • Wysoka kultura osobista i biznesowa
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe do klientów HoReCa
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania czasem własnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Praca dla największego na świcie producenta dóbr luksusowych
  • Duża swoboda w działaniu
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page