Regional Technical Sales Manager - Facility, Maitenance

Michael Page

Śląskie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za Business Developement usług związanych z Facility i Maitenance Management na regionie woj. Śląskiego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi techniczne zewnętrznego Maitenance jak i Felicity Management w związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko Regional Technical Sales Manager. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu na terenie województwa Śląskiego.

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie klientów z branży produkcyjnej w zakresie sprzedaży usług Maitenance i Facility Managment,
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych,
  • Analizowanie rynku i działań konkurencji,
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizacji kontraktów,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych, monitorowanie realizacji zleceń,
  • Wprowadzenie firmy na obiekt klienta,
  • Uczestnictwo w eventach branżowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z Facility Managment lub Utrzymaniem Ruchu,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność budowania oraz utrzymywania relacji biznesowych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wpływ na działanie operacyjne działu,
  • Interesująca praca w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page