Regional Sales Manager

Michael Page

Trójmiasto, pomorskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Regional Sales Manager z odpowiedzialnością za region Polski północnej na okres min 1,5 roku z możliwością przedłużenia współpracy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży Retail - producent oraz dystrybutor produktów marki premium.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów sprzedażowych w podległym regionie
  • Współdziałanie w kreowaniu polityki sprzedażowej w regionie zgodnie z polityką kraju i polityką globalną
  • Ustalanie, w porozumieniu z przełożonym, celów sprzedażowych dla podległych punktów handlowych
  • Analizowanie raportów sprzedażowych w regionie oraz wdrażanie planów
  • Zarządzanie oraz nadzorowanie pracy podległych zespołów
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie dobrych kontaktów z partnerami handlowymi w regionie
  • Negocjowanie warunków współpracy z kluczowymi klientami oraz czuwanie nad ich wykonaniem
  • Odpowiadanie za nadzorowanie ciągłości dostaw i dystrybucji na podległym obszarze
  • Dbałość o wizerunek podległych punktów sprzedaży według standardów firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedaży lub współpracy z partnerami handlowymi
  • Prawo jazdy
  • Znajomość MS Office
  • Koncentracja na obsłudze klienta
  • Otwartość i optymizm w działaniu
  • Myślenie strategiczne
  • Organizacja pracy własnej
  • Samodzielność
  • Zdolność do adaptacji w zespole
  • Wielozadaniowość
  • Zdolność do podejmowania inicjatywy
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Polskim
  • Odpowiedzialność i samodzielność działania
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bogaty pakiet benefitów)
  • Możliwość rozwijania marki premium w branży Retail
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Trójmiasto
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page