regional sales manager (medical sector)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie, mazowieckie

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży technicznej, oferującej produkty dla rynku medycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40388
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie

Zakres obowiązków:
  • Realizacja i bieżąca kontrola celów stawianych przed regionem sprzedaży
  • Realizacja przyjętej strategii sprzedaży
  • Rozwój sprzedaży u aktualnych klientów ( w szczególności kluczowych) w oparciu o niezrealizowany potencjał
  • Utrzymywanie regularnych kontaktów z kluczowymi klientami w regionie
  • Stała kontrola kondycji finansowej i spływu należności od klientów regionu
  • Stała analiza tendencji rynkowych
  • Kontrola poziomu kosztów regionu
  • Wyznaczanie celów podległych pracowników
  • Organizowanie spotkań z pracownikami regionu sprzedaży
  • Regularne omawianie wyników pracy przedstawicieli handlowych, udzielanie informacji zwrotnej
  • Stała analiza potrzeb rozwojowych pracowników

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane medyczne, biologiczne lub pokrewne
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku managerskim w sprzedaży na rynku farmaceutycznym, wyrobów medycznych, sprzętu lub instalacji mecycznych
  • Doświadczenie w sprzedaży do jednostek służby zdrowia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie i umiejętności w kierowaniu zespołem
  • Znajomość przepisów ustawy z zakresu prawa zamówień publicznych oraz procedur przetargowych
  • Znajomość technik sprzedażowych, prezentacyjnych oraz umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Umiejętność w stosowaniu coachingu
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • Współpracę z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę na poziomie lokalnym i międzynarodowym z osobami decydującymi o strategii firmy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę opartą o podstawę i system premiowy,
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)