Staff In Sp. z o.o.

Agencja Pracy Staff In powstała w 2014 r. na gruncie wieloletniego doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia.

Staff In Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11088

W chwili obecnej do naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regional Manager

Miejsce pracy: Świebodzin

Obowiązki:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu konsultantów,
  • Optymalizowanie i koordynowanie projektów rekrutacyjnych,
  • Dbanie o dobry wizerunek organizacji,
  • Motywowanie zespołu, przekazywanie informacji o zakresie obowiązków, planów i zadań,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w podległym regionie,

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w rozwoju biznesu jako Consultant / Senior Consultant / Team Leader / Branch Manager/Regional Manager,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność budowania relacji z Klientami,
  • Umiejętność zarządzania i motywowania członków podległego zespołu,
  • Zdolność do identyfikowania i wdrażania nowych planów biznesowych,
  • Zozumienie znaczenia krótko i długoterminowych celów w organizacji,
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office, w szczególności Ms Excel
  • Język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia,
  • Możliwośc rozwoju naszych struktur w Swiebodzinie,
  • Pracę pełną możliwości w przyjaznym zespole,

Jeżeli chcesz przyłączyć się do nas - kliknij przycisk Aplikuj i prześlij swoje CV.