Regional Export Manager

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Agencja Doradztwa Personalengo HRK S.A. dla jednego ze swoich klientów znanej firmy produkcyjnej z sektora inżynieryjnego poszukuje kandydata na stanowisko:

Regional Export ManagerMiejsce pracy: Olsztyn

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów
  • Budowanie sieci dystrybucji
  • Negocjowanie kontraktów
  • Tworzenie strategii dla rozwoju sprzedaży
  • Monitorowanie rynku, zachodzących w nim zmian i działań konkurencji
  • Doradztwo techniczne i handlowe w zakresie produktów firmy
  • Realizację planów sprzedaży
  • Raportowanie wyników pracy
  • Udział w targach branżowych, wizyty B2B

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku B2B
  • Doświadczenia w pozyskiwaniu zagranicznych partnerów handlowych
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Umiejętności doskonałej organizacji czasu pracy i planowania – samodzielne stanowisko
  • Dyspozycyjności i gotowości do odbywania samodzielnych podróży służbowych (około 1 tydz. w miesiącu w podróży służbowej)
  • Dobrej znajomość języka angielskiego (minimum B2, warunek konieczny)
  • Znajomość innego języka obcego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności prowadzenia samochodu – ważne prawo jazdy
  • Znajomości obsługi MS Office – szczególnie Excel

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od wyników
  • Narzędzia pracy (m.in. komputer, telefon, samochód służbowy na czas podróży służbowych)
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Pakiet benefitów, min: opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę w pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.