business development manager

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, stabilnej międzynarodowej organizacji  z branży finansowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 37136
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój działalności firmy od podstaw na terenie całej Polski
  • Podtrzymywanie relacji biznesowych i wsparcie działalności w innych krajach Europy Wschodniej, wiążące się z odbywaniem podróży służbowych
  • Zarządzanie istniejącymi punktami zwrotu podatków na podległym terenie (Europa Wschodnia)
  • Identyfikacja podległego terenu pod względem możliwości wprowadzenia nowych punktów zwrotu podatków
  • Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych

Oczekiwania:
  • Min. 5 letnie doświadczenie w międzynarodowej organizacji w obszarze sprzedaży
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych na szczeblu międzynarodowym
  • Płynna znajomość języka angielskiego i języka polskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Duża samodzielność w działaniu, twórcze i kreatywne podejście

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)