Referent(ka) ds. Magazynowych z j. angielskim

OTTO Work Force

Będzin, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Będzin

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu oraz świadczącą wysokiej jakości usługi pracy tymczasowej, outsourcingu oraz rekrutacji stałych.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, operatora logistycznego o zasięgu ogólnoświatowym poszukujemy osób na stanowisko:

Referent (ka) ds. Magazynowych

Zadania stawiane na powyższym stanowisku:

• Realizacja procesów magazynowych zgodnie z procedurami wewnętrznymi spółki,

• Bezpośredni kontakt z klientami w zakresie obsługi towaru w magazynie,

• Sporządzanie dokumentów transportowych z godnie z otrzymanymi instrukcjami,

• Sporządzanie dokumentacji wydawania towarów z magazynu,

• Przyjmowanie oraz rejestracja zwrotów,

• Kompletowania dokumentacji reklamacyjnej,

• Nadzór nad gospodarka paletową w systemie WMS,

• Przeprowadzanie inwentaryzacji towaru,

• Kontrola nad rozmieszczeniem towaru w magazynie zgodnie z wyznaczonymi lokacjami składowania przez system WMS.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Pracę w nowoczesnym magazynie,

  • pracę na 2 zmiany (6-14, 14-22)

• Atrakcyjne wynagrodzenie i premie,

• Pracę w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie

• Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy

• Świadczenia socjalne przysługujące od momentu rozpoczęcia pracy,

• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w Lux Med i inne benefity

Od kandydatów oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku

• Doskonałej organizacji pracy własnej

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.