Opis stanowiska pracy

Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego zatrudni

Referenta

1. Zakres wykonywanych zadań:

  • prowadzenie prawidłowej i rzetelnej dokumentacji przebiegu studiów na podstawie obowiązujących przepisów prawa
  • profesjonalna obsługa studentów i wykładowców, klientów zewnętrznych
  • przekazywanie informacji telefonicznie i mailowo
  • przygotowanie i edycja dokumentów
  • kontrola obiegu korespondencji
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • zamieszczanie informacji na stronach internetowych Uczelni

2. Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie administracyjne)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1 (konieczność posługiwania się językiem angielskim w codziennych kontaktach ze studentami i wykładowcami)
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel, MS Word

3. Dodatkowe wymagania:

  • komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  • umiejętność wykonywania pracy pod presją czasu
  • dokładność i systematyczność
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie i kultura osobista
  • gotowość do pracy od wtorku do soboty (warunek konieczny)

4. Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • umowę o pracę
  • pracę w Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę
  • nabycie nowych umiejętności i rozwoju kompetencji

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zm), należy nadsyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4 maja 2018 r.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty oraz że nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Prezentacja firmy

WSJO jest pierwszą w Wielkopolsce wyższą uczelnią zawodową kształcącą na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna