Referent w Dziale Współpracy z Podwykonawcami

Solid Security Sp. z o.o

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- Weryfikowanie płatności dla podwykonawców

- Weryfikowanie poprawności wystawienia faktur

- Wprowadzanie danych do systemu

- Skanowanie, wysyłanie, opisywanie oraz archiwizowanie dokumentów

- Sporządzanie raportów

Oferujemy:

- Po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Niezbędne narzędzia pracy

- Szkolenie wdrażające

- Możliwość rozwoju w ogólnopolskiej firmie

Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie

- Znajomość MS Office

- Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, zaangażowanie

- Dobra organizacja pracy własnej

- Możliwość szybkiego podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.