Opis stanowiska pracy

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość budowy i konfiguracji PC,
  • praktyczna znajomość działania sieci LAN (komputery i drukarki),
  • znajomość pracy w środowisku domeny Ms Windows,
  • znajomość obsługi i konfiguracji systemów Windows 7, 8, 10,
  • znajomość obsługi i konfiguracji pakietu MS Office oraz oprogramowania biurowego,
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie zleconych zadań,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy z uwzględnieniem priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole
  • wymagane prawo jazdy
  • mile widziane , jako dodatkowy atut , posiadanie jednej z poniższych umiejętności:

- doświadczenie w administracji bazami danymi (postgresql, mysql lub Oracle),
- doświadczenie w administracji systemami linux lub Windows Server,
- doświadczenie w wdrażaniu systemów,
- doświadczenie w zarządzaniu siecią LAN

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • wsparcie użytkownika końcowego w kwestiach teleinformatycznych,
  • zdalną obsługę użytkowników bezpośrednio oraz przez Contact Center, helpdesk
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie informatycznym,
  • monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń,
  • zarządzanie incydentami, oraz problemami IT zgłaszanymi przez klientów,
  • przygotowywanie i konfigurację sprzętu komputerowego dla pracowników,
  • udział w nowych projektach,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia
  • wyposażenie w laptop i telefon komórkowy
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w ramach wykonywania obowiązków służbowych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej , dofinansowanej przez Pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego ( dobrowolna forma oszczędzania na emeryturę, organizowana i finansowana przez Pracodawcę )
  • wsparcie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • innowacyjne projekty i samorealizację dla osób kreatywnych,

Miejsce pracy :

Knurów (stałe zorganizowane stanowisko pracy),

Wymagane prawo jazdy (przejazdy do placówek Banku w ramach wsparcia w zakresie usuwania awarii i konsultacji technicznych jednostkom i komórkom organizacyjnym Banku).

Praca w systemie podstawowym, zmianowym, w ruchomym rozkładzie czasu pracy, w określonym przedziale godzinowym ( od 7.15 ) z uwzględnieniem zmiany związanej z przetwarzaniem procesów „zamknięcia dnia , miesiąca, roku”.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów (zawodowe CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj" w jednym pliku. W tytule wiadomości prosimy wpisać " Referent 01/2021" lub „Specjalista 01/2021”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Wymagania

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a oraz art.9 ust 2 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę O.K. Bankowi Spółdzielczemu, na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie.

Zgłoszenia bez powyższej klauzuli spowodują brak możliwości zaproszenia do dalszych etapów rekrutacji

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez O.K. Bank Spółdzielczy moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres do dnia 31 grudnia 2022. , w celu ich wykorzystania w prowadzonych w O.K Banku Spółdzielczym procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że moja zgoda może być wycofana w każdym czasie."

Klauzula informacyjna:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie, ul. Szpitalna 8A 44-190 Knurów

2. Bank wyznaczył Inspektora Ochrony Danych z którym można skontaktować się pod adresem email: iod@okbank.pl lub listownie na adres ul. Szpitalna 8A z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych”.

3. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art.6 ust.1 lit. b RODO ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) – dalej RODO, a także w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa np. regulujących proces zatrudniania pracowników (podstawa prawna – art. 6 ust. 1 pkt c RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art.6.ust.1 lit. a RODO), które może zostać odwołana w każdym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Bank będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art.6.ust.1 lit. a RODO).

4. Pani/Pana dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Panią/Pana zgody na wykorzystanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą wykorzystywane przez okres do dnia 31 grudnia 2022 r.

5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia

na warunkach wynikających z Rozporządzenia.

6. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu

na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

7. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sytuacji, gdy istnieje podejrzenie, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych.

Podanie przez Panią/Pana, danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowiejest bankiem o ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy