Plastica Sp.z o.o.

Referent ds. zaopatrzenia

Od: Plastica Sp.z o.o.
Miejsce pracy: 87-410 Kowalewo Pomorskie

Zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów logistycznych
  • udział w negocjacjach handlowych
  • optymalizacja kosztów zakupu i jakości materiałów
  • odpowiedzialność za współpracę z dostawcami
  • monitorowanie rynku dostawców, nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • proponowanie innowacyjnych surowców/towarów/usług we współpracy z odpowiednimi komórkami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą dostaw, logistyką lub pokrewnymi działami

Oferujemy

  • interesującą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym między innymi: karta medyczna, zniżki do klubów fitness i instytucji kultury, dodatkowe ubezpieczenie)