Referent ds. zaopatrzenia z językiem niemieckim

Klingenburg International Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Od: Klingenburg International Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świdnica

Firma Klingenburg International, wiodący producent urządzeń do odzysku energii, poszukuje kandydatów na następujące stanowisko pracy:

Zakres obowiązków:

  • rozwijanie współpracy z obecnymi dostawcami
  • poszukiwanie nowych dostawców
  • ustalanie warunków handlowych
  • realizacja zamówień towaru i ich dostaw zgodnie z zapotrzebowaniem innych działów pilnowanie terminów zgodnie z ustalonym harmonogramem

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie
  • znakomite umiejętności komunikacyjne oraz mile widziane doświadczenia negocjacyjne, asertywność
  • znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Microsoft Excel (tworzenie raportów, analiz).

Atutem dodatkowym będzie:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Zakupów, Logistyki lub Zaopatrzenia w firmie produkcyjnej

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci premii uznaniowej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne