Referent ds. Windykacji - Wrocław

Work-Point

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracowników na stanowisko:

Referent ds. Windykacji

rodzaj pracy: umowa o pracę tymczasową od zaraz do 30.09.2015r., z możliwością przedłużenia.

miejsce pracy: Wrocław

nr referencyjny: WR-WIN-042015

liczba etatów: 1

Zakres obowiązków:

- prowadzenie ewidencji spraw będących w obsłudze sekcji,
- monitorowanie spraw,
- ewidencjonowanie spraw,
- sporządzanie wniosków umorzeniowych,
- kompletowanie dokumentów dotyczących spraw w postępowaniu sądowym/komorniczym,
- wystawianie wezwań przed egzekucyjnych,
- analiza kont dłużników,
- pozostałe prace biurowe związane z windykacją należności.

Wymagania

Wymagania:

- znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności excel,
- obsługa urządzeń biurowych (fax, skaner, urządzenie wielofunkcyjne, drukarka i komputer)
- mile widziana znajomość Ustawy Prawo Energetyczne,
- znajomość postępowania sądowego i komorniczego,
- rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- zaangażowanie w pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
- punktualność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i uczenia się,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego WR-WIN-042015. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Agencja Zatrudnienia Certyfikat Nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 30.09.2015
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa