Referent ds sprzedaży ubezpieczeń

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Radomsko, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
W związku z rozwojem działalności poszukujemy nowego pracownika - specjalisty ds. ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów biznesowych, osób fizycznych, instytucji w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, OC działalności itp. Jej praca polegać będzie na doborze odpowiedniego produktu do potrzeb klienta.
Wymagania:
 Doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń (mile widziane) lub praca na podobnym stanowisku np banku, w administracji.
 Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe),
 Samodzielność w działaniu,
 Aktywne pozyskiwanie klientów
 Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji na linii Sprzedawca, Klient, Towarzystwo Ubezpieczeniowe
 Zainteresowanie branżą ubezpieczeniową,
 Wysoka kultura osobista,
 Zaangażowanie,
 Dobra organizacja czasu pracy,
 Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
 stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
 Konkurencyjny system wynagrodzeń,
 Nowoczesne narzędzia do pracy,
 Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
 Preferencyjne warunki ubezpieczenia dla pracownika i rodziny,
 Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia