Referent ds. rozliczeń kontraktu

Mosty Łódź S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: województwo: łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • zbieranie i kompletowanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży
  • przygotowanie kart obmiaru robót
  • nadzór nad realizacją umów podwykonawczych
  • rozwijanie wewnętrznych procesów i procedur zgodnie z kierunkiem całej firmy

Wymagania:

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe budowlane
  • min.1 rok doświadczenia na w/w stanowisku lub podobnym
  • doświadczenie pracy w branży budowlanej
  • atutem będzie biegłe czytanie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole i kierowania ludźmi
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość j. angielskiego
  • dyscyplina i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma budowlana, zajmująca się budową mostów, wiaduktów na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria