Opis stanowiska pracy

AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o. firma inżynierska specjalizująca się w produkcji, doborze, projektowaniu i dostawach rozwiązań z zakresu oświetlenia awaryjnego, urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym oraz elektrycznych systemów grzewczych
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Referenta ds. Promocji

Zakres obowiązków
• kreowanie wizerunku firmy i jej produktów poprzez opracowywanie i zarządzanie materiałami marketingowo - promocyjnymi
• przygotowywanie i koordynowanie działań związanych z wydarzeniami branżowymi ( targi, spotkania, konferencje)
• kreowanie wizerunku firmy i jej produktów poprzez zarządzanie treścią strony internetowej i portali społecznościowych, aktualizację oraz ich unowocześnianie
• prowadzenie działań e- marketingowych,
• współtworzenie kampanii reklamowych oraz prowadzenie działań e-marketingowych
• dobieranie narzędzi promocyjnych w ramach akcji marketingowych,
• współpraca z dostawcami usług ( drukarnie, studia graficzne, agencje reklamowe, media),

Wymagania

Wymagania
• bardzo dobra znajomość programów graficznych ( Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Indesign, CorelDraw)
• mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych branży przemysłowej, instalacyjnej itp.
• zmysł plastyczny, dokładność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
• zaangażowanie w zakresie realizacji powierzonych obowiązków
• komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
• Prawo jazdy kat. B
• dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy
• Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie, pośród dynamicznej kadry
• Pracę z ciekawymi nowoczesnymi i innowacyjnymi projektami
• korzystne warunki do podnoszenia swoich kwalifikacji
• narzędzia niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) z dopiskiem „2014/MPR/09”

W treści aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

AMATECH to firma inżynierska specjalizująca się w produkcji, dobo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie