Referent ds. produkcji

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Kontrolowanie stanowisk pracy i utrzymywanie sprawności maszyn i urządzeń
  • Analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Kontrolowanie przebiegu i efektów remontów maszyn
  • Kontrola, rozliczanie aktualnych serwisantów, poszukiwanie i dobór firm serwisowych
  • Inicjowanie i realizowanie projektów związanych z ulepszaniem procesów w celu wzrostu wydajności, podniesienia jakości produkowanych wyrobów
  • Wdrażanie, rozwijanie i utrzymywanie kultury 6S
  • Przygotowanie lekcji szkoleń w dziale produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole
  • Analityczność oraz komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.