Referent ds. produkcji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Kontrolowanie stanowisk pracy i utrzymywanie sprawności: maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • Kontrolowanie i analizowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń oraz planowanie, organizowanie i kontrolowanie przeglądów maszyn i urządzeń.
  • Kontrolowanie przebiegu i efektów realizowanych przeglądów i remontów maszyn i urządzeń
  • Kontrola, rozliczanie aktualnych serwisantów oraz poszukiwanie i dobór nowych firm serwisowych.
  • Inicjowanie i realizowanie projektów związanych z ulepszaniem procesów w celu:

a) wzrostu wydajności,
b) podniesienia jakości produkowanych wyrobów,
c) obniżenia zużycia materiałów i energii,
d) poprawy warunków BHP.

  • Wdrażanie, rozwijanie i utrzymywanie kultury 6S
  • Przygotowanie lekcji jednotematycznych i przeprowadzanie szkoleń w dziale produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu produkcji
  • Nastawienie na realizację celów, umiejętność pracy w zespole
  • Analityczność oraz komunikatywność
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę pełną wyzwań
  • Możliwość rozwoju i ukształtowania swojej ścieżki kariery zawodowej

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV mailowo za pośrednictwem serwisu HRLINK lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi

Numer referencyjny: RDP/A/LDZ/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.