Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Referent ds. planowania

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja na klienta są gwarantami naszego sukcesu. Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Konstantynów Łódzki

Zadania i obowiązki:

  • planowanie, koordynacja i nadzór nad wszelkimi działaniami związanymi z planowaniem produkcji,
  • zapewnienie, poprzez dobrą organizację pracy i kompetentne działanie , profesjonalnej realizacji zamówień na wszystkich etapach planowania produkcji,
  • stałe monitorowanie napływających zamówień od klientów,
  • analiza możliwości realizacji bieżących zamówień,
  • nadzorowanie i administrowanie bazą danych,
  • ustalanie priorytetów dla działów współpracujących,
  • planowanie zapotrzebowania na personel produkcyjny,
  • uczestnictwo w projektach w szczególności dotyczących logistyki i gospodarki materiałowej,
  • wszystkie działania muszą odbywać się w oparciu o kryteria maksymalnej efektywności pod względem ekonomicznym.

Wymagania:

  • wykształcenie i/lub doświadczenie w specjalności zawodowej odpowiadającej ww. stanowisku,
  • znajomość logistyki w zakresie planowania, dyspozycji oraz gospodarki magazynowej i materiałowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • asertywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji,
  • dodatki pozapłacowe, m.in.: świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną, karty sportowe,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • miejsce pracy: Konstantynów Łódzki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez opcję "Aplikuj".

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.