Referent ds. ofertowania

Erbud S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Erbud S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Od: Erbud S.A.
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert do przetargów;
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, uzupełniających i powykonawczych;
  • przygotowanie przedmiarów robót i kosztorysów;
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej i złożonych ofert;
  • przygotowywanie harmonogramów i preliminarzy;
  • przygotowanie prekwalifikacji dla poszczególnych zadań;
  • bieżące studiowanie przepisów i ich aktualizacja w zakresie niezbędnym do wypełniania obowiązków.

Oczekiwania:

  • wykształcenie co najmniej techniczne budowlane;
  • bardzo dobra znajomość branży w zakresie generalnego wykonawstwa;
  • zaangażowanie i chęci do nauki;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności analityczne;
  • uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych);
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim, wraz z dołączoną klauzulą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.