Referent ds. obrotu towarowego (oferta dedykowana osobom niepełnosprawnym)

A-trybut-Polski HR S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Referent ds. obrotu towarowego (praca dla osoby z orzeczoną niepełnosprawnością)
Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

ewidencję obrotu towarowego
wystawianie dokumentów księgowych i faktur
sporządzanie wywieszek cenowych, kartotek materiałowych
administrowanie danymi towarów

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie średnie (mile widziane średnie ekonomiczne)
znajomość obsługi komputera i programów księgowych
mile widziane doświadczenie w dziale towarowo-materiałowym
mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
rzetelność, uczciwość, schludność
Oferujemy:

umowe o pracę
stałe wynagrodzenie + premie
pracę w przyjaznej atmosferze
stabilne warunki pracy

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat