Referent ds. likwidacji szkód

Automobile Expert Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku referent ds.likwidacji szkód.
Praca biurowa, umowa o pracę, 8h pon-pt

Zakres obowiązków:
-Zapewnienie sprawnej i terminowej likwidacji szkód;
- Samodzielne prowadzenie procesu likwidacji szkody;
- Analiza zgromadzonych informacji w szkodzie;
- Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych;
- Znajomość procedur i ustaw z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań;

Wymagania:
- CV wraz ze zdjęciem,
- Preferowane osoby legitymujące się wyższym wykształceniem;
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;
- Silna motywacja do pracy,
- uczciwość i odpowiedzialność;
- Umiejętność analitycznego myślenia;
- Umiejętność pracy w zespole;

Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z merytoryczną likwidacją szkód.

Prezentacja firmy

Zakres działań Firmy to przede wszystkim darmowa pomoc Poszkodowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura