Referent ds. księgowości

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego oddziału we Wrocławiu obecnie poszukujemy:

Referenta ds. księgowości

Zakres obowiązków:

  • Dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów
  • Kontakty z kontrahentami w celu wyjaśniania niezgodności
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Znajomości i przestrzeganie obowiązujących przepisów
  • Inne czynności księgowe

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dopasowania grafiku do uczelni)

Wymagania

  • Min. średnie wykształcenie
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu MS Excel
  • Umiejętności analityczne
  • Rzetelność i samodyscyplina w wykonywaniu powierzonej pracy
  • Pozytywne nastawienie do pracy w grupie i wspólnie realizowanych celów

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta