Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie we Wrocławiu oferujemy Państwu odbycie bezpłatnych praktyk lub stażu finansowanego z PUP - w Biurze Rachunkowym AJ Finance - na stanowisku:

Referenta ds. księgowości

Zakres czynności podczas praktyki :

• wstępne wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu

• przesyłanie monitów dotyczących płatności

• dekretowanie faktur, księgowanie dokumentów, rozliczane sald klientów

• archiwizacja dokumentów księgowych, sporządzanie raportów i zestawień

• praca z programem księgowym, Firmy INSERT

• inne drobne prace administracyjne w obszarze księgowości

Oferujemy :

• odbycie praktyki oraz możliwość zatrudnienia na umowę

• praktyczne zapoznanie się z procesami oraz transakcjami księgowymi

• opiekę mentora

• praktyczne zapoznanie się z procesem obiegu dokumentacji księgowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania :

• mile widziana dyspozycyjność: poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00, możliwość układania indywidualnych grafików

• zaangażowanie

• chęć do ciągłej nauki i poszerzania kompetencji

• skrupulatność, dokładność oraz systematyczność

• dobra umiejętność obsługi komputera

• mile widziana podstawowa znajomość problematyki z zakresu księgowości

Opis firmy:

Biuro Rachunkowe AJ Finance prowadzi rachunkowość dla firm w oparciu o model indywidualnej wyceny dla każdego KLIENTA. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i małe oraz średnie przedsiębiorstwa. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi zdecydowanie utrzymują się na najwyższym poziomie. Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług. Nasze usługi można zamawiać 24h/dobę na naszej stronie internetowej.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe AJ Finance prowadzi rachunkowość dla firm w opar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa