Referent ds. księgowo-administracyjnych

Kontur Nieruchomości Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Wsparcie zespołu księgowego firmy

• Przygotowanie raportów kontrolnych oraz ich analiza

• Przygotowanie bilansów kwartalnych

• Inne ogólne prace administracyjno-biurowe

• Bieżąca obsługa administracyjna biura

• Prowadzenie korespondencji

• Obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Dbałość o poprawny obieg dokumentów

• Zarządzanie obiegiem faktur

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • Doświadczenie w pracy minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości z praktyczną i teoretyczną wiedza na temat zagadnień księgowych
  • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Sprawność w zakresie obsługi programów komputerowych, bardzo dobra znajomość aplikacji Excel i Word
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Łatwość w formułowaniu wniosków w szczególności w formie pisemnej
  • Skrupulatność i systematyczność

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • Komfortowe warunki pracy
  • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości

Prezentacja firmy

KONTUR NIERUCHOMOŚCI Sp. j. to nowoczesna i dynamiczna firma specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse