Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, z ponad 40-letnim doświadczeniem, świadcząca usługi badawczo – rozwojowe dla branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Referent ds. Konstrukcji / Konstruktor

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakład Obsługi Konstrukcyjnej, Pracownia Nadwozia i Osprzętu

Opis stanowiska pracy:

  • przeprowadzanie kompleksowej oceny samochodowych części zamiennych i akcesoriów wprowadzanych do sprzedaży,
  • wydawanie opinii oraz ekspertyz związanych z rynkiem motoryzacyjnym,
  • konstrukcyjna obsługa produkcji samochodów -analiza usterek oraz bieżące wsparcie na linii produkcyjnej,
  • udział w projektowaniu oraz nadzorze nad produkcją przyrządów oraz sprawdzianów kontrolno-pomiarowych.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe magisterskie/inżynierskie o kierunku budowa samochodów, eksploatacja pojazdów/maszyn, mechanika lub automatyka,
  • dobra znajomość budowy samochodu oraz zainteresowanie mechaniką pojazdów,
  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,
  • podstawowa znajomość/umiejętność obsługi narzędzi projektowych CAD (AutoCAD lub innych np.: Catia V5),
  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • umowę o pracę z szerokim wachlarzem świadczeń pracowniczych.

CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres:

Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Dział Administracyjny, ul. Sarni Stok 93, 43-300 Bielsko-Biała

Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do oferty prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych; Dz. U. 2015r. poz. 2135 z późn. zm.)".

Miejsce pracy: BIELSKO-BIAŁA ( Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Skoczów, Cieszyn, Wisła, Żory, Ustroń)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. ul. Sarni Stok 93, 43-300 Bielsko-Biała