Referent ds. kadrowo-księgowych

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Księgowanie podstawowych operacji (faktury, raporty kasowe, wyciągi bankowe)
- Przeliczanie dewizowych wyciągów bankowych
- Sporządzanie raportów i analiz
- Przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień
- Dekretacja dokumentów
- Prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników i zleceniobiorców
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy, w tym pracy zmianowej
- Monitorowanie, ewidencjonowanie i rozliczanie urlopów oraz zwolnień

Wymagania

- Znajomość zagadnień związanych z dokumentacją księgową oraz kadrową w firmie
- Dobra znajomość arkusza Excel oraz sprawna obsługa komputera
- Dobra organizacja pracy oraz szybkość i sprawność działania
- Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja