Referent ds. Kadr i Płac - Gliwice

Work-Point

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży energetycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Referent ds. Kadr i Płac - nr. ref. GL-BR-KADRY-052016

rodzaj pracy: praca tymczasowa od zaraz do 31.12.2016r., praca w pełnym wymiarze czasu pracy, umowa o pracę tymczasową, z możliwością przedłużenia lub przejęcia przez pracodawcę.

miejsce pracy : Gliwice

liczba etatów : 1 etat

Zakres obowiązków:

Prowadzenie obsługi kadrowej i płacowej obsługiwanych Spółek,

Prowadzenie świadczeń na rzecz pracownika w obsługiwanych Spółkach.

Opracowywanie raportów i sprawozdań z obszaru kadr, płac i świadczeń.

Uzupełnianie danych kadrowo-płacowych w systemie SAP HR na podstawie akt osobowych.

Pozostałe prace administracyjne związane z obsługą kadrowo-płacową.

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe),
- Minimum roczne doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr.
- Znajomość zagadnień związanych z tematyką kadrową m.in. w zakresie: przepisów prawa pracy, ustawy o rachunkowości.
- Obsługa komputera: znajomość pakietu MS Office (w tym bardzo dobra programu Excel).
- Mile widziana obsługa SAP HR.
- Myślenie analityczne, samodzielność.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Zdolność szybkiego uczenia się.
- Umiejętność myślenia analitycznego i koncepcyjnego.
- Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy.
- Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie,
- udział w szkoleniach,
- ciekawą, pełną nowych wyzwań pracę,
- pewne wynagrodzenie.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) z zaznaczeniem numeru referencyjnego GL-BR-KADRY-052016. Prosimy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Certyfikat agencji zatrudnienia nr 5365

Prezentacja firmy

Naszą ofertę kierujemy do osób poszukujących pracy, doświadczenia zawodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 31.12.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja