Referent ds. kadr i płac - bezpłatna praktyka

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Impel jest największą w Polsce grupą firm usługowych. Posiada 25-letnie doświadczenie we współpracy z wymagającymi Klientami, których obsługuje w całym kraju poprzez sieć oddziałów. Oferuje największą na rynku polskim liczbę usług dla biznesu.

Aktualnie oferujemy Państwu odbycie jedno- , dwu – lub trzymiesięcznych, bezpłatnych praktyk w spółce Impel Business Solutions, w Dziale zajmującym się prowadzeniem oraz zarządzaniem polityką kadrowo – płacową Grupy Impel na stanowisku:

Referenta ds. kadr i płac

Miejsce odbywania praktyk: Katowice

Oferujemy:

-nabycie podstawowej wiedzy z obszaru aktualnych zapisów Kodeksu Pracy oraz nabycie umiejętności ich odpowiedniego interpretowania,

- zdobycie praktycznego doświadczenia z zakresu archiwizacji dokumentacji kadrowo – płacowej funkcjonującej w dużej, ogólnokrajowej firmie (segregowanie i porządkowanie dokumentów, sprawdzanie zgodności dokumentów ze specyfikacją,

- zapoznanie z rolą archiwum zewnętrznego, w tym : procedury i zasady związane z wysyłką dokumentacji, rodzaje specyfikacji dokumentów, itp.

- zapoznanie z zapisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych,

- zapoznanie ze wzorami dokumentów kadrowo – płacowych (np. wzór umowy o pracę, wzór umowy zlecenia),

- zdobycie wiedzy o tym, co powinna obligatoryjnie zawierać teczka osobowa (akta osobowe) pracownika każdej firmy,

- zapoznanie z rolą Pionu Kadrowo - Płacowego w spółce, jego zadaniami i obowiązkami oraz jego miejscem w strukturze całej organizacji,

- opiekę specjalistów - profesjonalistów biegłych w zakresie codziennego prowadzenia spraw pracowniczych,

- ciekawą praktykę w dynamicznym zespole,

- poznanie funkcjonowania dużej firmy od wewnątrz.

Zadania:

- nauka zatrudniania i zwalniania pracownika w SAP i Probit

- nauka Płatnika

- wprowadzanie umów zleceń

- pieczętowanie odcinków

- wystawianie zaświadczeń

- archiwizowanie dokumentów

Wymagania

- znajomość obsługi komputera (Word, Excel),
- dyspozycyjność : poniedziałek - piątek (8.00 - 16.00) – mile widziane,
- zaangażowanie, chęć do ciągłej nauki i poszerzania kompetencji,
- skrupulatność, dokładność oraz systematyczność,
- mile widziana podstawowa znajomość problematyki kadrowo – płacowej.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja