Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.

Referent ds. elektrycznych

Od: Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne BELMA S.A.
Miejsce pracy: Białe Błota / Bydgoszcz

Zakres obowiązków i odpowiedzialności

  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji elektroenergetycznych nn i Sn
  • nadzorowanie eksploatacji urządzeń i instalacji teletechnicznych
  • analizowanie stanu technicznego eksploatowanych urządzeń i parku maszynowego oraz opracowywanie planów remontów
  • analizowanie gospodarki energetycznej w zakładzie
  • zapewnianie efektywności ekonomicznej zużywanej energii elektrycznej
  • przeglądów i oględzin maszyn, urządzeń i instalacji
  • prowadzenie zakupów materiałów dla grupy elektrycznej
  • udział w inwestycjach budowlanych realizowanych na terenie zakładu

Wymagania:

  • wykształcenie:
  • wyższe techniczne (mile widziane elektrotechniczne)

  • znajomość:
  • zagadnień technicznych w obszarze utrzymania ruchu i przepisów BHP
  • pakietu MS Office oraz środowiska AutoCAD
  • języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • umiejętność:
  • czytania i wykonywania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • dodatkowym atutem będzie:
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym
  • świadectwo kwalifikacji „E” i „D” do 1kV oraz powyżej 1kV
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy (dokładność, sumienność, samodzielność w działaniu, dyspozycyjność)

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się Spółce,
  • dostęp do nowoczesnych technologii,
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w kompetentnym zespole, w przyjaznej atmosferze i w innowacyjnym środowisku.