Referent ds. dokumentacji magazynowej

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta Centrum Logistycznego zlokalizowanego w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- poprawne wprowadzenie do systemu dokumentów towarowo – magazynowych ;

- kontakt z salonami i innymi działami Spółki w zakresie uzgodnień dotyczących poprawności dokumentów magazynowych;

- systematycznie dokonywanie archiwizacji dokumentów w formie papierowej zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce;

- tworzenie raportów, zestawień dotyczących obrotu towarowego;

- dbanie o dobro Firmy i jej wizerunek oraz o właściwe użytkowanie i zabezpieczenie mienia Pracodawcy;

- terminowe realizowanie powierzonych zadań, zgodnie z poleceniem i wskazówkami przełożonych.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

- praca w systemie 2 zmianowym

- bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym (przystanki PKS, Hallera, Przyjaźni)

- możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Wymagania

- biegła obsługa komputera i pakietu MS Office;
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 i 14:00-22:00;
- samodzielność i dobra organizacja pracy;
- znajomość dokumentacji magazynowej (dokumenty PZ, PW, MM, WZ, RW);
- doświadczenie w pracy w hurtowni lub w magazynie - mile widziane;
- znajomość systemów magazynowych WMS i Comarch CDN XL – mile widziana.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka