REFERENT DS. CELNYCH

JAS-FBG S.A.

ŚWIECKO, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm transportowo-spedycyjno-logistycznych na polskim rynku. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, obejmującą usługi transportu i spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej, a także posiadamy największą w kraju sieć agencji celnych. Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów do pracy w naszym oddziale w ŚWIECKU na stanowisku:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • prace administracyjno-biurowe związane z realizacją usług agencji celnej
  • codzienne kontakty z klientami firmy
  • udział w odprawach paliw w tym m.in. ważenie cystern, pobieranie próbek paliw
  • drobne prace fizyczne związane z realizację odpraw celnych produktów

Wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze usług Agencji Celnej
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywność, sumienność oraz odpowiedzialność
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy na wysokości i zdobycia uprawnień w tym zakresie

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa