Referent ds. Archiwizacji

Stefczyk Finanse.

Gdańsk, pomorskie

Jest nas blisko 2500. Mamy ponad 400 placówek w całej Polsce. Obsługujemy milion Klientów. Działamy od 25 lat. Nasz zeszłoroczny zysk to 43 mln zł. Jesteśmy największą Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową w Polsce.

Nie jesteśmy zwykłą instytucją finansową. Jesteśmy blisko Pracowników i Klientów. Relacje to podstawa naszej codzienności. To czyni nas wyjątkową organizacją. U nas każdy jest inny, ale wszyscy świetni.

Chcesz żeby każdy dzień był inny? Lubisz kiedy Twoja praca jest stabilna ale firma, z którą jesteś związany, ma apetyt na więcej? #PracujwStefczyku

Zajrzyj do nas! Jesteśmy blisko!
Szukamy osób w mieście:
Miejsce pracy: Gdańsk
chcących realizować się jako:

Opis stanowiska:

  • sporządzanie elektronicznych kopii dokumentacji przeznaczonej do zasobu archiwalnego,
  • weryfikacja kompletności przesyłek z dokumentacją przeznaczoną do zarchiwizowania,
  • rozmieszczanie zasobu w magazynach, w celu zapewnienia właściwych warunków przechowywania,
  • weryfikacja prawidłowości i czytelności elektronicznych kopii dokumentów sporządzonych przez innych pracowników i w razie potrzeby kierowanie dokumentów do ponownego zeskanowania;

Wymagania:

  • wysoka motywacja do pracy,
  • dobrze rozwinięta umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze archiwizacji dokumentów,
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • znajomość Ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, Rozporządzenia Ministra Kultury z dnia 16 września 2002 r. w sprawie postępowania z dokumentacją, zasad jej klasyfikowania i kwalifikowania oraz zasad i trybu przekazywania materiałów archiwalnych do archiwów państwowych

Oferujemy:

  • pracę w dużej, prężnie działającej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Chcesz zostać częścią naszej społeczności?
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Nie jesteśmy bankiem. Jesteśmy Inni. Jesteśmy Kasą Stefczyka.
#PracujwStefczyku