Referent ds. administracyjnych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy

i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

 Miejsce pracy: Warszawa po 2 miesiącach relokacja firmy do Moszna Parcela koło Pruszkowa.

Zakres obowiązków:

-  obsługa procesu zatrudnienia oraz prowadzenie dokumentacji kadrowej

- kontrola i administracja rozliczeń zakupów wewnętrznych i zewnętrznych

- zarządzanie środkami trwałymi

- administracja akcji okolicznościowych, marketingowych i promocyjnych w hali

Wymagania:

-  mile widziane wykształcenie wyższe i bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- mile widziana znajomość SAP HR

- wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej

- doświadczenie w pracy administracyjnej

- znajomość zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową  w pełnym wymiarze godzin

- wynagrodzenie: 3500 zł brutto + premie

- pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.