Referent ds. administracyjnych

Kronospan

Warlubie, kujawsko-pomorskie

Kronospan
Jesteśmy światowym liderem w produkcji wysokiej klasy produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty. W Polsce jesteśmy obecni m.in. w Szczecinie, Szczecinku, Poznaniu, Rudawie, Strzelcach Opolskich, Mielcu, Pustkowie i Jaśle. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Od: Kronospan
Miejsce pracy: Warlubie

Zadania:
• Obsługa biura zakładu,
• Obsługa urządzeń biurowych, w tym kasy fiskalnej,
• Wystawianie dokumentów / F-ra VAT, KP, KW /,
• Sporządzanie raportów kasowych,
• Prowadzenie dokumentacji osobowej zatrudnionych i zwolnionych pracowników,
• Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń,
• Prowadzenie dokumentów związanych ze świadczeniem usług na rzecz zakładu.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie / mile widziane ekonomiczne/,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
• Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i prawa podatkowego,
• Znajomość zagadnień księgowo – finansowych.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• pakiet szkoleń przygotowujących do pracy,
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.