Referent ds. Administracyjnych

Erbud S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

Erbud S.A.

ERBUD S.A. to jedna z czołowych grup budowlanych w Polsce, realizująca wymagające projekty budowlane w segmencie komercyjnym, infrastruktury publicznej, inżynieryjno-drogowym, energetycznym i mieszkaniowym. Grupa, od ponad 25 lat działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

W chwili obecnej, w związku z realizowaną budową, poszukujemy proaktywnych i zorientowanych na cel Kandydatów na stanowisko:

Od: Erbud S.A.
Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dzienników korespondencyjnych oraz przyjmowanie i wysyłanie poczty;
  • Pomoc w koordynacji bieżących spraw administracyjnych biura;
  • Obsługa sekretariatu biura;
  • Zakup materiałów administracyjno-biurowych niezbędnych do funkcjonowania biura;
  • Dekretowanie i weryfikowanie faktur zgodnie z wytycznymi;
  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów zgodnie z ISO;
  • Pomoc przy przygotowaniu zestawień, raportów wymaganych przez przełożonego;
  • Kontrola obiegu dokumentów między oddziałem a biurami budowy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu administracji, ekonomii lub filologii angielskiej;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne;
  • Wysokie umiejętności w zakresie współpracy i komunikowania się;
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet opieki socjalnej (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych)
  • Możliwość rozwoju zawodowego