Referent ds. administracyjnych

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie do naszego zespołu w Krakowie poszukujemy:

Referenta ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

- koordynacja współpracy z działem kadr i płac / Koordynatorami w zakresie obiegu dokumentacji pracowniczej,

- koordynacja współpracy ze spółkami z Grupy Impel,

- nadzór nad dokumentacją kadrowo-płacową przekazywaną z oddziałów do pionu kadrowo-płacowego,

- dbanie o pełną i terminową realizację powierzonych zadań oraz o pełne wykorzystanie przewidzianego czasu pracy na cele służbowe,

- pozyskiwanie pracowników/wykonawców czasowych zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

- selekcja aplikacji nadsyłanych przez kandydatów do pracy,

- organizowanie i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych (spotkania selekcyjne, przeprowadzanie testów) na stanowiska wskazane w zleceniu od klienta,

- przygotowanie harmonogramów rekrutacji pracowników

- praca w systemie kadrowo-płacowym SAP moduł HR,

- obsługa administracyjna biura ( zamówienia na materiały biurowe, znaczki ect),

- bieżąca obsługa petentów,

- wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania wobec kandydatów:

- mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

- bardzo dobra znajomość pakietów MS Office (Exel, Word)

- komunikatywność i wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność

- dobra organizacja czasu pracy,

- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- prawo jazdy kat.B mile widziane.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- szkolenie w obsłudze systemu SAP,

- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,

- pracę na samodzielnym stanowisku,

- miły i zgrany zespół,

- narzędzia niezbędne do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i określenie w treści wiadomości konkretnego stanowiska, którym jest się zainteresowanym.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa