Referent ds. administracyjnych w placówce

Polska Szkoła Florystyczna

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Polska Szkoła Florystyczna poszukuje kandydatek/ów na stanowisko: referent ds. administracyjnych

Miejsce pracy: Poznań

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialne będzie za:

  • organizację pracy sekretariatu szkoły,
  • wystawianie druków i zaświadczeń (legitymacje, indeksy, świadectwa szkolne itp.),
  • archiwizacja dokumentów,
  • organizację egzaminów zawodowych oraz szkoleń zawodowych,
  • kontakty z uczniami , kursantami, PUP, OKE,
  • sporządzanie raportów SIO i do OKE oraz do Wydziału Oświaty,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • tworzenie ofert szkoleniowych i przetargowych,
  • obsługa interesantów, promocja szkoły,
  • aktualizację strony internetowej,
  • obsługa poczty elektronicznej,
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora szkoły,
  • rekrutacja uczniów i kursantów,
  • pomoc przy realizacji projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej

Wymagania

Od kandydatek/ów oczekujemy:

- min. 1 rok doświadczenia w pracy w sekretariacie szkoły (ewentualnie recepcja/sekretariat)
- min. wykształcenia średniego
- mile widziana znajomości obsługi programu SIO, platformy OKE
- bardzo dobrej znajomości pakietu Office
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- mile widziane doświadczenia w pracy w projektach unijnych
- punktualności, dyspozycyjności, systematyczności
- komunikatywności oraz wysokich umiejętności interpersonalnych
- łatwości nawiązywania kontaktów
- umiejętności kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
dobrej organizacji pracy własnej
- wysokiej kultury osobistej

Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, która będzie mogła pracować popołudniami a także w niektóre weekendy w trakcie trwania kursów oraz szkoły policealnej.

Okres próbny- umowa zlecenie potem umowa o pracę.

Oferujemy pracę od zaraz.

Prosimy o przesłanie cv wraz z opisem swojego doświadczenia.

Prezentacja firmy

Oferta edukacyjna Szkoły proponuje naukę:<br/>- w szkole dla doro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia