Referent ds.administracyjno-kadrowych z o orzeczeniem o niepełnesprawności

Work Service Express

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Work Service jest największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym (certyfikat agencji zatrudnienia nr 2010).

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
Referenta ds. administracyjno-kadrowych z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Obowiązki:
- prace administracyjno-biurowe
- koordynacja bieżących spraw w zakresie zatrudniania pracowników
- nadzór nad dokumentacją kadrową (prowadzenie teczek osobowych,)
- wprowadzanie danych do systemu
- wsparcie procesów rekrutacyjnych

Wymagania:
-orzeczenie o niepełnosprawności
-wykształcenie minimum średnie
-komunikatywność
-dobra organizacja pracy własnej
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w jednej z największych agencji pracy w oparciu o umowę zlecenie
-możliwość rozwoju zawodowego
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Aplikacja zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.