Referent do spraw turytyki grupowej

Szachowski Witold

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Podróży Margo Travel z Wrocławia .

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osób które obejmą stanowisko referent ds organizacji wyjazdów grupowych i zamówień publicznych
Jesteśmy firmą działającą od 2005 roku.
Naszym głównym profilem jest organizacja wyjazdów w kraju i zagranicą.
Posiadamy własny tabor autokarów

Oferujemy:

Czas rozpoczęcia pracy – od zaraz
okres próbny
umowa o prace na pełen etat
praca na samodzielnym stanowisku
uczestnictwo w wyjazdach organizowanych przez biuro
praca w stabilnej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji .

Wymagania

* znajomość geografii
* orientacja w rynku turystycznym, trendach
* ANGIELSKI W STOPNIU UMOŻLIWIAJĄCYM KOMUNIKACJE
* znajomość pakietu Office
* umiejętności pracy pod presją czasu
* samodzielności w myśleniu i działaniu
* szybkości w dostosowaniu się do dynamicznych sytuacji
* konsekwencji w dążeniu do realizacji celów
* orientacji na efektywną współpracę w zespole
* otwartości na zmiany
* uczestnictwa w spotkaniach z klientami
* umiejętności budowania dobrych relacji pomiędzy biurem a klientem
* umiejętności rozwiązywania sytuacji reklamacyjnych
* bycia na bieżąco z wydarzeniami ze świata turystyki
* pasji i zaangażowania

Mile widziane osoby które mogą uczestniczyć w programie Stażowym z Urzędu Pracy

Prezentacja firmy

Biuro Margo Travel od blisko 11 lat zajmuje sie organizacja wyjaz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 214PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka