Redator/ka serwisu internetowego z elementami e-marketingu - staż/praktyka

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja

W związku z ekspansją serwisów należących do Grupy Jobs pl poszukujemy osoby, która będzie chciała rozwijać swoje umiejętności w pracy redaktora serwisu internetowego z elementami marketingu.

Miejsce pracy: centrum Katowic

Obowiązki:
• pisanie i publikacja tekstów na portalach należących do Grupy JOBS PL
• pozyskiwanie tekstów i prowadzenie współpracy redakcyjnej z innymi serwisami
• wsparcie działu marketingu w bieżących zadaniach
• publikowanie w mediach społecznościowych

Oferujemy:
• okazję do zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
• szansę na publikację własnych artykułów w mediach o bardzo szerokim zasięgu
• możliwość pracy z młodym i pełnym entuzjazmu zespołem

Wymagania:
• student lub studentka
• dyspozycyjność w wymiarze min. 4-8 godzin dziennie
• umiejętność poprawnego redagowania tekstów, „lekkość pióra”
• umiejętność wyszukiwania informacji w sieci
• dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
• komunikatywność i entuzjazm

Mile widziane:
• doświadczenie w redagowaniu tekstów
• znajomość social media
• znajomość programów graficznych