Opis stanowiska pracy

Wydawnictwo językowe Lingea sp. z o.o. poszukuje pracownika na
stanowisko redaktora językowego.

Poszukujemy osoby, która:
- posiada wykształcenie filologiczne (przynajmniej ukończone studia
licencjackie),
- zna język czeski oraz angielski (przynajmniej jeden z tych języków
na poziomie C1).

Oferujemy:
- pracę na 1/2 etatu,
- elastyczne godziny pracy,
- biuro położone w centrum Krakowa,
- przyjazną atmosferę.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla
potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst
jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

Wydawnictwo Lingea należy do czołowych, międzynarodowych producentów sło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo