Redaktor włoskiego serwisu internetowego z dzial. gosp.

MediaLive

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praktyka dla serwisu internetowego

Jeżeli Włochy i kultura włoska są Twoją pasją jak i biegle władasz językiem włoskim ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do odbycia praktyk na stanowisku redaktora/tłumacza, w jednym z największych portali włoskich w Polsce.

Oferujemy:

- ciekawą i pasjonującą pracę w młodym profesjonalnym zespole

- możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

- możliwość zdobycia wielu nowych kontaktów w branży

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

- pisanie i redagowanie wiadomości oraz artykułów

- wyszukiwanie interesujących treści w środowisku włoskich portali internetowych

- tłumaczenie z włoskiego na język polski informacji płynących z Włoch

Wymagania

- biegła znajomość języka włoskiego
- sumienności i dokładności
- wiedza z zakresu kultury włoskiej
- lekkie pióro oraz umiejętność zwięzłego formułowania treści
- biegła obsługa komputera

Prezentacja firmy

Medialive jest wydawcą portali internetowych. Zajmujemy się nowoczesnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja