Redaktor w serwisie technologicznym (praca zdalna)

Digital Solutions Sp. z o.o.

Praca zdalna, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Serwis technologiczny Conowego.pl poszukuje osób (najlepiej z doświadczeniem, choć jego brak nie jest czynnikiem dyskwalifikującym) na stanowisko redaktor działu aktualności. Poszukiwane przez nas osoby będą mogły wykazać swoje umiejętności także w zakresie przeprowadzania testów sprzętu, tworzenia poradników oraz publikowania felietonów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę zdalną w oparciu o umowę o dzieło

Osobom, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia, oferujemy możliwość odbycia bezpłatnego, dwumiesięcznego wolontariatu, a co za tym idzie zdobycie określonego doświadczenia. Po jego zakończeniu oferujemy pisemne referencje. Najlepsi wolontariusze otrzymają propozycję dalszej, odpłatnej współpracy.

Maile z CV (zdjęcie nieobowiązkowe) prosimy nadsyłać na adres maksym(at)conowego.pl . Oprócz CV, do wiadomości powinny zostać załączone dwa autorskie newsy, dotyczące bieżących wydarzeń ze świata IT. Nie zostaną one nigdzie opublikowane, a ich autorowi nie zostanie wypłacone wynagrodzenie.

Zastrzegamy możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- umiejętność pisania tekstów wolnych od błędów językowych
- wiedza z zakresu szeroko pojętych nowych technologii i chęć jej zgłębiania
- ukończone 18 lat
- zapał do pracy
- dyspozycyjność
- lekkie pióro (nie mylić z laniem wody)
- mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

www.conowego.pl - serwis informacyjny dedykowany nowinkom ze świa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce