Redaktor strony internetowej

Netonet

35-505 Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

- przygotowywanie materiałów tekstowych na strony internetowe
- prowadzenie fanpage i innych mediów społecznościowych
- korekta tekstów
- obsługa serwisów internetowych w językach w obcych (z gotowych przetłumaczonych tekstów)

Wymagania

- umiejętności pisania wysokiej jakości tekstów, które są atrakcyjne w odbiorze - "lekkie pióro"
- bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
- umiejętność tworzenia przyciągających nagłówków do tekstów
- umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie
- umiejętność prowadzenia fanpage na Facebook
- podstawowa znajomość dowolnego programu graficznego
- wiek do 30 lat
- dyspozycyjność poniedziałek - piątek

Prezentacja firmy

Firma Netonet zajmuje się obsługą serwisów internetowych z różnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 300PLN - 1 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo