Redaktor Strony Internetowej Kancelarii Prawnej

CGO Legal M.Gawlak i Wspólnicy Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

CGO Legal M.Gawlak i wspólnicy Sp. k. jest łódzką kancelarią prawną świadczącą usługi dla biznesu w zakresie doradztwa prawnego oraz podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem tematyki międzynarodowej.
Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Redaktor Strony Internetowej

Jeśli jesteś:
• studentem 3, 4 lub 5 roku albo absolwentem prawa bądź administracji,
• bardzo dobrze znasz język angielski,
• dysponujesz podstawami obsługi stron internetowych i masz warsztat dziennikarski z zakresu tworzenia, redagowania tekstów i specyfiki pisania treści w Internecie,
• jesteś dobry w opowiadaniu, syntetyzowaniu wypowiedzi,
• zdeterminowany w walce o kompletność i rzetelność informacji,
• dyspozycyjny czasowo,
• komunikatywny,
• zorganizowany i szybko się uczysz,

Co będziesz robił?
• Redagował i publikował artykuły oraz newsy o tematyce prawniczej,
• Samodzielnie przygotowywał i opracowywał tematy,
• Zarządzał treściami na stronie,
• Dbał o najwyższą jakość serwisu, jego atrakcyjność i aktualność.

Co zyskujesz?
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Ciągły rozwój warsztatu pisarskiego oraz wiedzy z zakresu prawa,
• Interesującą pracę na samodzielnym stanowisku,
• Pracę w zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki (m.in. kartę FitProfit),
• Możliwość uczestniczenia w nieodpłatnym kursie prawniczego języka angielskiego.

Prezentacja firmy

CGO Legal M.Gawlak i wspólnicy Sp. k. jest łódzką kancelarią praw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura