Redaktor sklepu internetowego

Fabre

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy redaktora do nowo powstającego sklepu internetowego z artykułami dziecięcymi.

Obowiązki
Inicjowanie i redagowanie treści na stronie sklepu internetowego
Aktywne pozyskiwanie kontentu z zakresu oferty sklepu
Wsparcie działań Social Media w zakresie generowania kontentu wspierającego macierzyństwo, rozwój dziecka
Redakcja treści reklamowych
Wsparcie akcji mailingowych, tworzenie treści newsletterów

Oferujemy:

Zatrudnienie do projektu 2 – 3 miesiące
Po tym okresie istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę
Dużą samodzielność na stanowisku.

Zainteresowanych prosimy o przysłanie przykładowego opisu dwóch produktów:
Marka Poofi - ocieplany kocyk wzór sowy
Marka Beaba - kubek niekapek 2w1 zielony

Wymagania

Studia na kierunku polonistyka (3 rok lub wyższe)
Zainteresowanie tematyką macierzyństwa, wychowywania i rozwoju dzieci
Doświadczenie w prowadzeniu kontentu stron internetowych.
Mile widziana znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie z zakresu eksploatacji treści online

Prezentacja firmy

Sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
2-
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
50PLN - 60PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja